Özmen Gıda ve Temizlik Tedarik Firması

  Siz işinize odaklanın gerisini biz hallederiz..

Hizmetlerimiz

Daha İyi Bir Tedarik Deneyimi İçin Çalışıyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Ürün portföyümüzdeki onlarca markaya ait binlerce üründen ihtiyacınız olan ne varsa seçin, sipariş verin, kapınıza kadar getirelim.

Hızlı Servis Ağımız

Siparişlerinizi 48 saat içerisinde tüm İstanbul’a kendi araçlarımız ile, diğer bölgelere ise anlaşmalı kargo firmamız ile eksiksiz ve zamanında teslim ediyoruz.

Müşteri Memnunuyeti

Faaliyette bulunduğu her alanda, ilkeleri doğrultusunda, eksiksiz ve yüksek kalitede hizmet sunmak, gerek tedarik öncesi gerek tedarik sonrasında aynı özenle sevkiyat ve tedarikçiliğini kaliteli ve prensipli bir şekilde yerine getirmekteyiz. Sizin memnuniyetiniz, Bizim gücümüzdür!
Fables Template
Fables Template

Tarihçemiz

Güvene bağlı tam 53 Yıl..

Otel, restoran, cafe, ofis, yemek firmaları, hastaneler, özel ve devlet kuruluşları, okullar gibi çok geniş bir sektörel yelpazenin ihtiyaçlarına anında yanıt veriyoruz.
Dağıtım ağımız 200’den fazla güvenilir marka ve 3000’in üzerinde ürün seçeneğiyle hizmet veriyoruz.Tecrübeli ve dinamik ekibimiz ihtiyaçlarınızın anında sonuç bulması için çalışıyoruz.

0+

Ürün Çeşiti

0

Ürün Kategorisi

0

Mutlu Müşteri

0

Yıl Deneyim

Tarihçemiz

Güvene bağlı tam 53 Yıl..

Müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle olan güvene dayalı bağımızı hiç koparmadan, ürün ve marka portföyümüzü daha da genişleterek müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını hızlı ve güvenilir şekilde sunduğumuz 53 Yıl.

Vizyonumuz

Ev dışı tüketim sektöründe şeffaflık, samimiyet, tutarlılık ve dürüstlükten ödün vermeden, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını müşteri odaklı bir bakışla güvenilir bağlar kurarak tek bir noktadan giderebileceği lider kuruluş olmak.

Misyonumuz

Müşterilerimize bol çeşit, fiyat avantajı, uygun ödeme koşulları ve iyi hizmet sunarak ve bu hizmetlerimizi satış sonrası destekle birleştirerek ihtiyaçlarına kolay ulaşabilmelerini sağlamak ve bunun sonucu olarak hem firmaların kendi içindeki gelişimlerine hem de sektörün dinamiklerine fayda sağlamak.